Kumaş Depo Raf Sistemleri

Kumaş Depo Rafları; Tekstil ve Konfeksiyon sektöründe kumaşların en düzenli ve güvenli şekilde istiflenmesini sağladığından tercih edilen sistemlerdir. Gereksiz olduğunu düşünmeden işletmeye maliyetleri, kuruluş aşamasında ciddi bir şekilde ve doğru dürüst hesaplanarak kurulmalıdır. Gereklilik ölçüsünde büyük depolar yapılıp ya da dar depolarda mallar birbirlerinin üstünde olmayacak şekilde kurulumlar yapılmalıdır. Kumaş depolama sistemleri, ürünlerinizin güvenli bir biçimde saklanmasını, istiflenmesini sağlar.

Ataraf, profesyonel ve uzman ekibiyle şirketlerin, işletmelerin istifleme alanlarının kurulumunu yapar. Montaj, demontaj veya farklı özel çözümler üretir. Kaliteli hizmeti uygun fiyat koşullarıyla elde etmek için arayın!

Kumaş Depolama Sistemleri

Kumaş depolama sistemleri, konfeksiyon ve tekstil sektöründe rulo halinde ki kumaş toplarının istiflenmesi için kullanılan en ideal üründür.

Kumaş Depo Raf Sistemleri

Konfeksiyon, Tekstil sektöründe rulo şeklindeki kumaş toplarının depolanması/istiflenmesi için kullanılan en uygun Raf Sistemidir.

Tekstil, konfeksiyon atölyelerinde üretim öncesi beklemesi gereken kumaşlarınızı güven ve korunaklı olarak istifleyebileceğiniz alanınızda kullanmanız gereken ekipmanlardır. Ayak ve traverslerin, ahşap veya metal tablalar ile birleştirilerek kurulur. Bakım, onarım, temizliği kolay yapılır.

Depoda, yükleme-boşaltma işlemleri gibi faaliyetler, insan gücü yani ile olabildiği gibi kurmuş olduğunuz işleyişte makineler sayesinde de bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

İşletme alanınıza göre daha geniş istifleme yapabileceğiniz alternatifler neler olabilir? Kurulum en uygun fiyatları belirleyerek nasıl bütçelenir? Gelecekte üretim öngörünüze göre stok arttırımı yapma ihtimaliniz varsa nasıl bir önlem almalısınız?

Kumaş depo rafları, işletmenize ait stokları en iyi şekilde saklamanızı sağlar. Farklı alanlarda etkin kullanışlılık sağlar. Hızlı bir biçimde giriş çıkış olanağı tanır. Sorularınız için bizimle iletişime geçin.

Gereksinimlerinizi en iyi şekilde yerine getiren bir çalışma ortağı arıyorsanız bizimle çalışmalısınız. Yukarıda yazmış olduğumuz sorulara benzer konular var çözmekten memnuniyet duyarız.

Birlikte cevaplayalım…

Ataraf
Raf Sistemleri ve Çözümleri
(0212) 875 03 51
info@ataraf.com
”Kaliteli Hizmet, En Uygun Fiyat”

Kumaş Raflarının Avantajları

 • Bütçenizde ki stok maliyeti en aza inmektedir.
 • İşletme faaliyetine göre diğer sistemlere uyumludur.
 • Ürünlerin iş akışı yoğunluğunu aksatmaz.
 • Daha fazla depolama ihtiyacında kolay çözüm üretebilirsiniz.
 • Kurulum, servis, montaj, demontaj, bakım, onarım, temizlik kolaydır.

Kumaş Rafı Kullanım Alanları

 • El ile yükleme yapması gereken sektörlerde.
 • Hafif yük stoklayan işletmelerde.
 • Kumaş, tekstil mamülleri tedarikçilerinde.
 • Kumaş satıcılarında.
 • Farklı ihtiyaçlara göre ayarlamak isteyen firmalar.
 • Konfeksiyon atölyelerinde.
Traverslerin yani ana taşıyıcıların kancalar ile ayaklara tutturulmasıyla kurulur. İstek veya kumaşın istediği niteliğe göre üzerine ahşap, metal tablaların yerleştirilmesiyle kurulur.
Kolay servis, montaj veya demontaj yapılabilir. Bakımı ve temizliği kolaydır.
Kendine has içi boş yapısı ile geçmeli ve civatalı çözümler sunabilmektedir.
Taşıma kapasiteleri ayağın kesiti, kalınlığı ve profilleri birbirine bağlayamaya yarayan diyagonellerle doğru orantılıdır.
Çeşitli tip ve kalınlıklardaki profillerden imal edilen traversler konnektörler yardımıyla iki başından ayak profiline geçme yada civata somun gibi bağlantı elemanlarıyla monte edilirler. Travers cinsleri müşterinin istifleyeceği malzeme cins ve ağırlığına göre değişim göstermektedir.

Nasıl Sipariş Verebilirsiniz?