ATARAF / KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Raf sistemleri sektöründe en uygun fiyatlı ürün politikasıyla güvenilir projeler gerçekleştirmek için hizmetinizdeyiz. Sektörde yıllar içinde edindiğimiz tecrübeleri, siz değerli müşterilerimize çözüm olarak sunuyor ve günden güne ilerliyoruz.

Projenizi tasarlarken güvenliğiniz, pratik kullanım ve kolaylığınız için birçok konuya dikkat ediyoruz. Depolayacağınız ürünlerin türlerini, ürün giriş çıkış kapasitesini, depolama ve elleçme durumlarının değişkenlerine göre sizlere uygun raf sistemini seçerek başarılı sonuçlar elde ederiz. Depo raf sistemini belirlerken operasyon içerisinde olacak tüm etkenleri değerlendirip işleyişe en yararlı şekilde katarız.

Ata Raf ağır yük sistemleri, depolama sistemleri ve raf sistemlerinde uzun süredir hizmet veren Atalay Usluer tarafından kurulmuştur. Hizmet vermeye başladığı günden beri her gün tecrübesini katlayarak ilerlemiş ve her işi en iyi şekilde tamamlamıştır.

Ata Raf Ne Yapar?

Tüm depolardaki arşivleme, istifleme ihtiyacına uygun olan raf ve depo araçlarını mühendislik tecrübesini kullanarak belirler. İşinizi daha sistemli ve pratik yürütebilmeniz için güven içerisinde size uygun bir düzen kurar.

Ata Raf,  Siz değerli müşterilerimiz için yedek parça rafları, arşiv rafları ve dolapları, depolama ve lojistik sistemlerinde hizmet vererek, çözüm olur.

Müşterilerimize, kaliteli ve yaratıcı çözümler sunarız.

MİSYONUMUZ

  • Depolama ihtiyaçlarınıza yenilikçi yaklaşımlarla sağlam, hızlı ve güvenilir çözümler sunuyoruz. Kaliteli ürünlerimiz ve özverili çalışmamızla size yardımcı oluyoruz.

    Raf sistemleri taleplerinde projelendirme, montaj ve otomasyonu da kapsayan anahtar çözümler sunmaktır.

VİZYONUMUZ

  • Sektörün günden güne gelişen sistemlerini, teknolojiyi takip ederek daima yeniliğe açık ve gelişen fikirlerle yeni bir bakış açısı kazandırıyoruz.

    Faaliyet veya hizmet verdiğimiz her noktada sosyal ve ekonomik olarak sürekli iyileştirme sağlamaktayız. Daima ilerleyen, sürdürülebilir ve memnuniyet duyacağınız bir hizmet vizyonumuzun temel çatısıdır.

    Müşterilerine memnuniyet, güven ve sağlamlık sunan yaratıcı çözümlerle sektörde lider bir şirket olmak için yola çıktık, günden güne ilerliyoruz.

DEĞERLERİMİZ DEPO SİSTEMİ

Güven, önceliğimizdir. Projelerimizi güven duygusu içinde oluşturmak ve sorumluluklarımızı bilerek ve tecrübemizi katarak devam ederiz.

Her zaman yeni fikirler ve çözümlerle gelişmeleri takip eder, çözümler araştırırız. İlkleri müşterilerimize sunmak ve onlara yardımcı olmak için çalışırız.

Profesyonel çalışmanın temelinde müşterileri dinlemek, ne istediklerini anlamak, en hızlı zamanda projeyi teslim etmek yatar. Biz sizin için en doğru ve en iyi şekilde çalışmalar sunarız.

Başarımızı işin en başındaki güven, işin tesliminde gülümseme ve memnuniyet ile belirleriz.

Depolama ve raf sisteminde işleyiş her zaman bir ekip çalışması ile olur. Ekip içerisindeki iyi ve doğru iletişim, özveri, saygı ve güler yüz çalışmalarımıza katkı sağlar.