GALERİMİZ

Montajını yapmış olduğumuz raf sistemleri fotoğraflarını inceleyiniz ve ayrıntılı bilgi için arayınız. Uygulama galerimizde site arşivimizde bulanan fotoğraflar yayınlanmıştır. ATARAF | Yakın zamanda diğer tüm raf sistemleri projelerimiz ile ilgili uygulama fotoğraflarımız gruplandırılmış biçimde yayınlanacaktır.

DEPOLAMA RAF SİSTEMİ

Sırt Sırta Raf / Back to Rack Sistemleri

Sırt Sırta Raf Sistemleri; depolama alanında sıklıkla uygulanan bir çözümdür. İki koridor arasına kurulan rafların, her iki koridor tarafında da çalışmaların (operasyonların) gerçekleştirilebildiği bir sistemdir. Paletlenmiş yüklerin depolamasında kolaylık ve  fayda sağlayan bir sistemdir. Ataraf, ürünümüzü sorunsuz şekilde depo alanınıza kurmaktadır. Sırt Sırta Raf Sistemi Fiyatları İçin Bizi Arayın…

Yüksek İrtifa / Dar Koridor Raf Sistemleri

Yüksek İrtifa Rafları, çok palet taşıyabilen, ayarlanabilir palet raflarıdır. Dar koridor sistem forkliftleri (Turret Truck) ile uyumlu olan bu sistemde montaj binadan bağımsız olarak yapılır. Yüksek ve Dar Koridor Raf Fiyatları İçin Bizi Arayın…

Mezanin Katlı Raf Sistemi

Mezanin ( Katlı Raf Sistemleri); Çok sayıda ürün çeşitliliğinin olduğu depolarda kullanılabilir. (Örneğin; otomotiv depoları ürün çeşitliliği bakımından) Mezanin raf sisteminde ürün toplama istifleme süreçleri yüksek hızlarda yapılmasına olanak sağlamaktadır.

İçine Girebilir -Drive In Raf Sistemleri

İçine Girilebilir Raf Sistemleri, depo akış yönüne göre kurulan tek yönlü akış gerçekleşen depolarda kullanılır. Ürünler istif aracının raf sistemi içerisine girerek paletli ürünü ileriye doğru taşıması ve bırakması ile kullanılmaktadır.

Kumaş Depo Raf Sistemleri

Kumaş Depo Rafları; Tekstil ve Konfeksiyon sektöründe kumaşların en düzenli ve güvenli şekilde depolanmasını sağlayan tercih edilen sistemlerdir.

Tablalı Sistem

Farklı ebatlarda çeşitli özellikte paletleri sırt sırta ve üst üste istifleyebilmektedir. Bu sistemle alandan oldukça fayda sağlanır. İstenilen renk ve değişik ölçülerde üretim yapılabilir.

Ekorack

Ekorack Raflar; Ataraf, değerli müşterilerimiz için en uygun şekilde kurulumunuzu yapmaktadır. Ekorack raflar da ürüne doğrudan erişim sağlanabilir.

Askı Raf

Askı Rafı; Depolayacağınız ürünlerin türleri, özellikleri, ürün giriş çıkış hızı, depo istifleme sevk ve elleçleme kapasitesi gibi birçok değişkene göre sizlere en uygun raf sistemini seçerek başarılı sonuçlar meydana getirmeye çalışırız

Çelik Raflar

Çelik Arşiv ve Yedek Parça Raf Sistemleri, arşivleme, yedek parça stoklama gereksinimi duyan firmaların en çok kullandığı sistemlerdendir. Ataraf, en uygun fiyatlarla Arşiv Raf sisteminizin kurulumunu yapar.