Batman depo raf sistemleri ve depolama için Ata Raf’ı arayabilirsiniz.. Raf Sistemlerini tasarlarken bir çok konuya dikkat etmekteyiz. Depolayacağınız ürünlerin türleri, özellikleri, ürün giriş çıkış hızı, depo istifleme sevk ve elleçleme kapasitesi gibi birçok değişkene göre sizlere en uygun raf sistemini seçerek başarılı sonuçlar meydana getirmeye çalışırız. Depo raf sistemini belirlerken, operasyona dahil olacak tüm seçenekleri değerlendirip depo işleyişine en uygun sistemi sizlere sunarız.

Batman Ağır Yük Rafları; Sırt Sırta Raf (Back to Back),  Yüksek İrtifa/ Dar Koridor, Mezanin, İçine Girilebilir (Drive In), Kumaş, Tablalı Raflar. Diğer Raflarımız; Hafif Yük; Ekorack, Askı Rafı, Çelik; Arşiv, Yedek Parça Sistemleri. Ataraf, kullanım alanınıza göre talep edeceğiniz ürünlerimiz için alanınızın ölçümünü yapar ve bunun üzerinden projenizi şekillendirip size fiyatı sunar.

Ağır, Orta, Hafif Yük Depo ve Raf sistemlerimi Türkiye’nin her yerine olduğu gibi Batman’a da en iyi şekilde uyguluyoruz.