Mezanin | Katlı Raf Sistemleri

Mezanin ( Katlı Raf Sistemleri); Çok sayıda ürün çeşitliliğinin istiflenmekte olduğu işletmelerde kullanılmakta, kolay düzen üretmektedir. (Örneğin; Otomotiv sektöründe ki depolar buna ürün çeşitliliği dolayısıyla iyi bir örnektir.) Mezanin raf sisteminde ürün toplama istifleme süreçleri yüksek hızlarda yapılmasına olanak sağlamaktadır. Bir mekanın kullanımı için sınırsız esneklik sunar. Yukarıda ve aşağıda kesintisiz alanlar elde etmenizi sağlar. Örneğin, depolama, üretim veya paketleme alanı için alan oluşturmak istiyorsanız mezanin ile yapabilirsiniz. Bir atölye olarak farklı yükseklikte zemin oluşturmak için katlı raflardan faydalanabilirsiniz.

İşletmemiz Mezanin-Katlı Ürünleri değerlendirirken, müşterilerimizin istifleme yapacakları alanlarda ki kullanmaları gereken durumları göz önünde tutarak, isteklerini doğrultusunda maliyeti uygun çözümleri getirir.

Katlı Raf Sistemi Fiyatlarının Belirlenmesi

Katlı-Mezanin Raf Sistemleri fiyatlarını Ataraf olarak projenin gerçekleşeceği alanda keşif yapılmasından sonra belirliyoruz.

Mezanin-Katlı Raf Sistemleri

Ürün maliyet sürecinin en önemli unsurlarından birisi depodur. Mezanin Katlı Raf Sistemleri, depolama operasyonlarınız için kontrollü bir maliyet belirlemenizi sağlar. Bu sistemde maksimum yükseklikteki depolar platform ile birleştirilerek ilave kullanım alanı sağlanmaktadır.

Mezanin ile ek kat kullanılarak bina yüksekliğinin en iyi seviyede kullanılmasını sağlamaktadır. Asma Kat boyutları, konfigürasyonları, dikey boşluk en iyi şekilde ikinci veya üçüncü seviyeye eklenerek depoda daha kullanışlı alanlar oluşturun. Alanda, yükseklik ve yük gereksinimlerine uyacak şekilde özelleştirilir. Üretim, ofis, depo ya da montaj alanı, parça bölümleri, odalar, arşiv, kayıt depolama, iş platformları, dağıtım merkezleri ve daha farklı gereksinimlerde kullanılır. Profesyonelce tasarlanmış, alt raflar ikinci katmanı, üst platformları destekler.

Elle yükleme yapılabilen Mezanin Katlı sistemler, ürünlerin istenilen yere konulması ve istenildiği anda kolayca ulaşılması gibi avantajlara sahiptir. Ürünlerin gruplandırılması kolayca yapılabilmektedir, böylece sipariş hazırlamada ürün toplama ve ürün yerleştirmede kolaylık sağlanmaktadır.

Bütün parçaları demontedir, istediği zaman başka yerlere taşınabilir. Biz yüksek kaliteli paletli depo rafları üreterek montajını ve kurulumunu yapıyoruz. Depoların bir yerden bir yere taşınmasında çözüm oluyoruz. Hızlı bir şekilde organize ederek, projelerinizi güvenli bir şekilde teslim ediyoruz. Güvenilir ve düşük maliyetli fiyatlarıyla depo raf sistemlerini sunuyoruz.

Ataraf
Raf Sistemleri ve Çözümleri
(0212) 875 03 51
info@ataraf.com

Katlı Rafların Avantajları

  • Üst üste yüklenebilecek türde ki ürünlerin kullanıldığı alanlarda geniş alanlar kullanılması mümkündür.
  • Diğer sistemlerin eki olarak alanınız daha büyük bir depoymuş gibi olmaktadır.
  • Artikellere kolay ulaşım sağlar
  • Kurulumu kolaydır.

Mezanin Kullanım Alanları

  • Üst üste yoğun istifleme yapan işletmeler
  • Lojistik
  • Endüstriyel Merkezler
  • Büyük Depolar
  • Büyük Paletli Ürün Üreten Fabrikalar
  • Askeri Alanlar
Mezanin, kat halinde oluşturulan yapılardır. Büyük paletleri yerleştirebilmeye dayanan güçte ve düzen sağlayan haldedir. Üst üste dizilebilecek ürünlerin dizilmesine imkan vererek geniş kullanım alanları yaratır.
Kendine has içi boş yapısı ile geçmeli ve civatalı çözümler sunabilmektedir.
Taşıma kapasiteleri ayağın kesiti, kalınlığı ve profilleri birbirine bağlayamaya yarayan diyagonellerle doğru orantılıdır.
Çeşitli tip ve kalınlıklardaki profillerden imal edilen traversler konnektörler yardımıyla iki başından ayak profiline geçme yada civata somun gibi bağlantı elemanlarıyla monte edilirler. Travers cinsleri müşterinin istifleyeceği malzeme cins ve ağırlığına göre değişim göstermektedir.

Nasıl Sipariş Verebilirsiniz?