Avadanlık

Avadanlık; Raf Sistemlerini tasarlarken sizin yerinize bir çok konuya dikkat etmekteyiz. Depolayacağınız ürünlerin türleri, özellikleri, ürün giriş çıkış hızı, depo istifleme sevk ve elleçleme kapasitesi gibi birçok değişkene göre sizlere en uygun raf sistemini seçerek başarılı sonuçlar meydana getirmeye çalışırız. Depo raf sistemini belirlerken, operasyona dahil olacak tüm seçenekleri değerlendirip depo işleyişine en uygun sistemi sizlere sunarız.

Avadanlık

Raf için Metal veya Plastik Avadanlık, ölçüleri ve adetleri hakkında bilgi almak, Plastik Çekmeceli Raf Fiyatları için Ataraf’ı arayınız.

Depolamada önemli olan şeyler vardır; Fayda ve Bulunabilme. Ürünün istenen hizmeti vermesi için ürünün gerekli olduğu yerde ve ihtiyaç duyulduğu zaman bulunabilmesidir.

Müşteri satın aldığı malı zamanında (istediği zamanda) teslim alabilirse hem faydayı hem de bulunabilirliği satın almış olacaktır. Bir işletme için fayda kadar ürünün bulunabilirliğini sağlamak çok önemlidir.

Ataraf
Raf Sistemleri ve Çözümleri
(0212) 875 03 51
info@ataraf.com

Avadanlık Avantajları

Plastik Avadanlıklar, raf, vizyon rafavadanlık, avadanlık kutular, plastik çekmeceler, raf sistemlerinde büyük avantaj sağlar.

Avadanlık Kullanım Alanları

Plastik Avadanlıklar, raf sistemleri kullanan ve ürünlerinin plastik çekmeceli gereken tüm firmalarda kullanılabilir.

Raf için Metal veya Plastik Avadanlık, standının içerisindeki avadanlıkların ölçüleri ve adetleri hakkında bilgi almak için bizi arayınız. Çağdaş lojistik anlayışında müşteri odaklı işletme anlayışı ile hareket etmek zorunluluğundan dolayı eski anlayışın aksine müşteri adına “malın bulunabilirliği ve dolayısıyla depolama üzerinde” çok daha fazla durulmaktadır.

Günümüzde “malın bulunabilirliği” ve daha da ötesinde “malın istenen özel koşullarda bulunabilirliği” çok önemli bir özellik olarak fayda ile birlikte öne çıkmaktadır.

Avadanlık | Nasıl Sipariş Verebilirsiniz?