Çelik Raf Sistemleri | Kaliteli Ekipman | Yetenekli Ekip | Uygun Fiyat

Çelik raflar arşivleme ve depolama ihtiyacında en çok tercih edilen ekipmanlardır. Çelik raf sistemleri; piyasada demir raf, civatalı raf olarakta bilenen raflardır. Hem kurulumu kolay hem de ölçü alternatifleri taşıdığından tercihte başlarda olmasının nedenleri arasında söylenebilir. Deprem sel gibi doğal afetlerde de korunma sağlanması dayanıklılık ölçütü açısından da uygundur. Çelik raflar elektrostatik toz boya ile boyanarak her türlü paslanmaya karşı korunması da sağlanır. Çelik raf seçimi yaparken ürünün teknik bilgileri gözardı edilmemelidir. Bunlar nedir ürünün ağırlığı ya da kalınlığı gibi. Bir çelik raf kurulabilmesi için çelik raf profili, cıvata somun ve plastik taban gerekmektedir. Standart çelik rafının boya rengi gri’dir. Kurulacağı yere demonte olarak gelir ve montajı yapılır. Bu özelliğinin alternatifi işyeri taşımasında yine aynı şekilde sökülüp yeni yere montajı ile çalışmalar aksamaz. Projelerinizin kurulacağı alanın ücretsiz keşfi ve fiyatlandırma için bizi arayınız. Kurulum harici montaj, sökülüp başka alan taşıma, demontaj işleri için bizi tercih edin.

Çelik Raf Sistemleri | Arşiv ve Yedek Parça

Çelik Raf Sistemleri | Arşivleme, yedek parça stoklama gereksinimi duyan firmaların en çok kullandığı sistemlerdendir. İşletmemiz, en uygun fiyatlarla arşiv rack sisteminizin kurulumunu yapar. Alan tasarrufu sağlayıp, en uygun fiyatlı maliyetler ile çözüm ulaşmak istiyorsanız tercihiniz olacak ekipmanlardır. Kaliteyi en uygun fiyat ile elde etmek isteyen firmaların bizimle çalışmasını öneriyoruz. Kurmak istediğiniz büyük arşivlerin, yedek parça depolarının en iyi projelendirmesini yapacağımıza güvenin! Çelik Raf Sistemleri, Çelik Raf Sistemi Fiyatları İçin Bizi Arayın…

YEDEK PARÇA !

ARŞİVLEME !

MAKSİMUM FAYDA !

ÇELİK RAF SİSTEMLERİ

Çelik Raf Sistemleri Yedek Parça Depoları İçin; Tasarlarken sizin yerinize bir çok konuya dikkat etmekteyiz. Arşivleyeceğiniz dosyaların türleri, özellikleri, ürün giriş çıkış hızı, depo istifleme sevk ve elleçleme kapasitesi gibi birçok değişkene göre sizlere en uygun raf sistemini seçerek başarılı sonuçlar meydana getirmeye çalışırız. Arşiv sistemini belirlerken, operasyona dahil olacak tüm seçenekleri değerlendirip arşiv işleyişine en uygun sistemi sizlere sunarız. İşletme olarak gerçekleştirdiğimiz sistemlere ait; Ekorack, Askı vs. ürünlerimizi inceleyin ve bize ulaşın.

Arşiv Rack

Arşivleme için kurulan alanlarda kullanılan çelik rack sistemleri. İnceleyin…

Yedek Parça Rack

Oto veya diğer yedek parça depolanması için kullanılar sistemler. İnceleyin…

Arşiv ve Yedek Parça Çelik Raflarının Kullanım Alanları ve Fiyatlandırma

Arşiv ve Yedek Parça Çelik Raflar, esnek bir yapıya sahiptir. Kolaylıkla montajı ve demontajının yapılabilme özelliğini taşır. Müşteri gereksinimlerine göre sisteme ilave yapılabilme özelliği taşır. Firmamız, Türkiye’nin İstanbul, Ankara, Adana vs. tüm illerine uygun fiyatları belirleyerek hizmet verir.

1. Hammadde ve parça: Bir üretim tesisinde (fabrika, atölye, vb.), üretilecek ürünün üretiminde kullanılan ham madde ve parçaları içeren depolardır. Genellikle üretim tesisi ile aynı yapı içinde yada komşu bir yapı olarak yer alır.

2. Yarı mamul: Üretim yapılan bir tesiste, henüz son aşamasına gelmemiş, nihai mamule (bitmiş ürüne) dönüşmemiş yarı mamullerin stoklandığı depolardır. Genelde üretim tesisin içinde, hatta üretim bandının yada üretim hücresinin hemen yanında yer alırlar.

3. Nihai mamul: Bir tesiste üretimi tamamlanmış nihai mamullerin (bitmiş ürünlerin) stoklandığı depolardır. Hammadde ve parça depoları gibi genellikle üretim tesisi ile aynı yapı içinde yada komşu bir yapı olarak yer alır.

4. Dağıtım depoları ve dağıtım merkezleri: Farklı tedarikçilerden gelen çok sayıda ürünü siparişlerin içeriğine göre birleştirerek çok sayıda müşteriye dağıtım gerçekleştiren ambarlardır.

5. Katma değer servisleri: Stoklanan ürünlere çeşitli şekillerde değer katan işlemlerin gerçekleştirildiği ambarlardır.

6. Yerel Ambarlar: Özelikle müşterilerin yoğun taleplerinin bulunduğu bölgelere hizmet vermek üzere müşteriye yakın olarak konumlandırılan depolardır. Bu depoların en büyük avantajı, müşteri taleplerini çok hızlı bir biçimde karşılayabilmeleridir.

7. Antrepolar: Gümrük Müsteşarlığı’nca verilen izin doğrultusunda, bir gümrük idaresine bağlı olarak işletilen, sahibinin tüzel kişilik veya kurum olma zorunluluğu bulunan, içine sadece ulusallaşmamış ithal eşya ile ihracat amaçlı malların konulabileceği depolardır.

Fiyatlandırma: Projeler alan ve kullanılacak ekipman durumuna göre fiyatlandırılır. Kaliteli ürünler kullanılarak verilecek olan hizmet en üst düzeyde tutulur ve şirketlerin bütçesini yormayacak en uygun fiyat sağlanır.