Çelik Arşiv Raf Sistemleri

Çelik Arşiv Raf Sistemleri; Tasarlama esnasında sizin yerinize bir çok konuya dikkat etmekteyiz. Arşivleyeceğiniz dosyaların türleri, özellikleri, ürün giriş çıkış hızı, depo istifleme sevk ve elleçleme kapasiteleri. Birçok değişkene göre sizlere en uygun raf sistemini seçerek başarılı sonuçlar meydana getiririz. İşimizde, güncel teknolojiyi yakından takip ederek rekabetçiliği, verimliliği, ürün kalitesini maksimum düzeyde tutarak müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılarız.

Arşiv Raf Sistemleri

Arşiv Raf Sistemleri, depolama sektöründe çelikten üretilen malzemeler ile kurulur. Dayanıklılık ve kullanım açısından bu ürünler en iyi performansı sağlar. Çelikten oluşan sistemleri bizim ile alanlarınıza kurun!

Çelik Arşiv Raf Sistemleri

Çelik Arşiv Raf Sistemleri, arşivleme, yedek parça stoklama gereksinimi duyan firmaların en çok kullandığı sistemlerdendir. Firmamız, en uygun fiyatlarla arşivleme sisteminizin kurulumunu yapar.

Çelikten oluşan ürünler, sahip olduğu değişik ebat ve kalınlıkları ile kullanım amaç ve depo alanlarını genişleterek daha çok alan kazandırmaktadır. Ürünlerinizi özenle arşivlemenizi ve istifleme sürecinde kolay, hızlı biçimde bulmanızı sağlar. Arşiv rafları daha güvenli bir ortam kurmanızı sağlar. Dayanıklığı ile istiflediğiniz nesnelerin güven içerisinde kalmasını sağlamaktadır.

Tablalar, ayaklarına civata-somun sayesinde tespit yapılarak kurulum gerçekleştirilir. Ayakların tabanlarında zemine zarar vermemesi için plastik takozlar bulunmaktadır.

Çelik Arşiv ve Yedek Parça depo raf sistemini belirlerken size operasyona dahil olacak tüm seçenekleri değerlendirip, alan işleyişine en uygun sistemi sizlere sunarız.

Çelik Raf Sistemleri Fiyatları, depo alanınızda ki projenin ölçeğine göre belirlenir. Uzman bir ekip tarafından alanlarınızın kurulmasını istiyorsanız bizimle çalışmalısınız. Fiyatlarımız kaliteli hizmetimize oranla çok uygun gelecektir.

Kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikamızdan faydalanın. Kurmak istediğiniz arşivlerinizin kendinden emin, profesyonel bir ekip tarafından kurulum ve montajının yapılmasını istiyorsanız bizi tercih edin!

Ataraf
Raf Sistemleri ve Çözümleri
(0212) 875 03 51
info@ataraf.com
”Kaliteli Hizmet, Uygun Fiyat”

Arşivleme Raf Sistemleri ve Rafları

Arşiv, bütün dünyada kurumların gerçek ve tüzel kişilerin faaliyetleri sonucunda meydana gelen, idari, hukuksal, tanıklık, kurumsal değeri olan ya da tekrar kullanılmak üzere üretilen her türlü görsel, yazılı ve data bilgilerinin muhafaza edildiği yerdir. (Bkz:Vikipedi)

Arşiv depoları, arşivlerin kapsam alanı içerisinde oluşan veya oluşacak belge hacmine göre, ihtiyaç oranında inşa edilmelidir. Depo katları arasında, bina içinden ve dış duvar tarafından tahliye merdivenleri yapılmalı, her depodan bu merdivenlere açılan, zemin kattan da dışarıya açılan dayanıklı kapılar konulmalıdır.

Lojistik hizmetlerinin kapsamı taşımacılık, depo yönetimi gibi konuları içermektedir. Depo bu kapsamda otomotiv veya diğer yedek parça satışı yapan şirketler için çok önemlidir. Çok çeşitli ve fazla sayıda ürün temin eden otomotiv şirketlerinin yedek parça vs. gibi hareketleri önemlidir. Planlı ve hızlı olmanın yanı sıra kaliteli hizmet sunmak da önem taşımaktadır. Çelik raf sistemleri sağlamlığı ve organizasyonları açısından şirketlere bir çok avantaj sağlamaktadır.

Çelik Raf Avantajları

 • Ekonomik ve mükemmel arşiv denetimi.
 • Mümkün olan en düşük istifleme maliyetine ulaştırır.
 • En yüksek devir hızı ile operasyonların yapılmasını sağlar.
 • Kolay erişim ve hızlı transfer kabiliyeti oluşturur.
 • Bütün artikellere direk ulaşma imkanı sağlar.
 • Kolay kurulum sağlanır.

Çelik Rafların Kullanım Alanları

 • Ağır Yük Depolama İhtiyacı Olan Tüm Alanlarda Kullanılır.
 • Dosya Arşivleri
 • Yedek Parça Depolama
 • Koltuk Ambarları
 • Ağır Ürün Üreten Fabrika Depoları
 • Küçük ve Büyük Tüm Depolar

Çelik Raf Sistemleri ve Ataraf

Montaj için gerekli tüm çelik, ayak, travers, gergi seti, tablalar, dayama profili, bağlantı aparatı, pabuç, yatay ve çapraz diyagonel bağlantı, tırnak, emniyet pimi, cıvata, somun, pul vb. malzeme ve ekipmanlar. İşletmenize ATARAF tarafından temin edilecektir. Malzemelerin tümü yeni, kullanılmamış, sertifikalı ve CE belgeli olarak işletmelerin ihtiyaçlarına göre sağlanır. Raf uzmanları olarak bizler: Kurulum, montaj, servis, demontaj, tamir, bakım ve onarım ve deforme olmuş kısımların tamiri, güçlendirilmesini en güvenli biçimde yerine getiririz.

Firmamız, şirketlerin depo sistemlerinin üretim, satış ve satış sonrası hizmetlerini sunmaktadır. Tüm Türkiye genelin de (İstanbul, Çorlu, Ankara, Tekirdağ, Çerkezköy vs.) hizmet vermekteyiz. Firmamız, şirketlerin İSTANBUL içi ücretsiz keşif ve projelendirmelerini yapmaktadır. En doğru ölçülendirme ve doğru modellerin seçimi için yerinde keşif gerekmektedir. Detaylı bilgi ve işletmelerinize gereken çözümler için bizimle iletişime geçin.

Çelik Ürünler, esnek bir yapıya sahiptir. Kolaylıkla montaj, demontaj yapılabilme özelliği taşır. İşletme gereksinimleri içerisinde sisteme ilave yapılabilme özelliği taşır.
DKP saçtan yapılmış olup standart olarak renkleri Ral 7046 Gri elektrostatik toz boyadan oluşmaktadır.
Yükseklikleri; 2,00-2,50 ve 3,00 mt.dir. Derinlikleri; 31-43-59-75-93 cm. Genişlikleri; 93-75-59 ve 43 cm’dir.
Arşiv ekipmanları, kendine has içi boş yapısı ile geçmeli ve civatalı çözümler sunabilmektedir.
Taşıma kapasiteleri ayağın kesiti, kalınlığı ve profilleri birbirine bağlayamaya yarayan diyagonellerle doğru orantılıdır.

Çeşitli tip ve kalınlıklardaki profillerden imal edilen traversler konektörler yardımıyla iki başından ayak profiline geçme yada cıvata somun gibi bağlantı elemanlarıyla monte edilirler.

Travers cinsleri müşterinin istifleyeceği malzeme cins ve ağırlığına göre değişim göstermektedir.

Nasıl Arşiv Rafı Siparişi Verebilirsiniz?

Arşiv için ihtiyacınız olan çelik rafları bizimle iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz. Montaj, demontaj ve diğer yapılması gereken işlerinizde çözüm ortağınız oluyoruz.