Çelik Raf Yedek Parça Sistemleri

Çelik Yedek Parça Raf Sistemleri; Tasarlarken sizin yerinize bir çok konuya dikkat etmekteyiz. Arşivleyeceğiniz dosyaların türleri, özellikleri, ürün giriş çıkış hızı, depo istifleme sevk ve elleçleme kapasitesi gibi birçok değişkene göre sizlere en uygun raf sistemini seçerek başarılı sonuçlar meydana getirmeye çalışırız. Arşiv raf sistemini belirlerken, operasyona dahil olacak tüm seçenekleri değerlendirip arşiv işleyişine en uygun sistemi sizlere sunarız.

Çelik Yedek Parça Raf Sistemi Sektörel

Çelik Yedek Parça Raf Sisteminin sektörel kullanım alanları çoktur. Otomotiv, beyaz eşya üretimi yapan fabrika veya şirketlerin en çok kullandığı ürünlerdendir.

Çelik Raf Yedek Parça Sistemleri

Yedek Parça Çelik Raf Sistemleri, değişik sektörlere yönelik yedek parça işi yapan firmaların depolarının düzenli bir sistem içerisinde çalışması için kurulur.

Ataraf, operasyonlarınıza dahil olacak tüm seçenekleri, süreçleri değerlendirip depo işleyişine en uygun sistemi çözüme dönüştürür. Projeleri mümkün olabilecek en uygun fiyatlarla size sağlar.

Değişik ebat ve kalınlıkta olmaları çok amaçlı ürünlerin sergilenmesinde ve saklanmasında ideal çözümdür. Yedek parçalarınızın daha hızlı, kolay bulunan, düzenli bir alanda saklamanızın için uygulanır. Uygulamalar işletmelere hızlı hareket kabiliyeti katmaktadır.

Tarafımızdan kurulan, Çelik Raf Sistemleri sizi, mümkün olan en düşük depolama maliyetine ulaştırır. Fiyatlarımız hizmet kalitemizin yanında çok düşük kalmaktadır. Projeleriniz için ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Raf tablaları, ayaklarına civata-somun sayesinde tespiti yapılır ve ayakların tabanlarında zemine zarar vermemesi için plastik takozlar desteklenerek kurulum yapılır.

Montaj ve kurulum şirketlerinizin depo alanlarının en iyi şekilde kullanılabilmesi için yapılmaktadır. Firmamız ürün kalitesi en yüksek şekilde üretilen ürünleri sizler için uygular. İşyeri, işçi ve istiflenen mamüllerin en güvenli biçimde istenilen sürede korunması için tüm olasılıkları hesaplar. Yıllardır çalışmakta olduğumuz sektörümüzde uzman ve profesyonel bir ekip olarak en iyi hizmeti en uygun fiyat koşullarıyla sağlamak istiyoruz.

Ataraf
Raf Sistemleri ve Çözümleri
(0212) 875 03 51
info@ataraf.com
‘Kaliteli Hizmet, En Uygun Fiyat”

Yedek Parça Deposu Raf Sistemi Nasıl Olmalıdır

Yedek Parça Depolama, üretim sürecinizin değişen talebe adapte edilebilmesi için, iyi organize olmuş bir yaklaşıma ve tedarik zinciri faaliyetlerini yönetmek için günlük gözlem kapasitesine sahip olmanız gerekir.

Yedek Parça Rafları, envanteri ve yatırım maliyetleri azaltmanıza ve teslimat sürelerini iyileştirmenize, birden fazla bileşeni daha etkin bir şekilde koordine etmenize ve pazardaki değişikliklere daha hızlı ve verimli bir şekilde cevap vermenize ve yardımcı olacak beceri, işletimsel uzmanlık ve yeni teknolojilere sahiptir.

Yedek Parça Raflarının Avantajları

 • Ekonomik ve Mükemmel Stok Denetimi.
 • Diğer Raf Sistemleriyle uyumlu şekilde kullanılabilir.
 • Depolanacak ürünün ağırlığına veya boyutlarına göre ayarlanabilir.
 • Bütün Artikellere Direk Ulaşma imkanı sağlar.
 • Kolay Kurulum Sağlanır.

Yedek Parça Rafları Kullanım Alanları

 • Ağır Yük Depolama İhtiyacı Olan Tüm Alanlarda Kullanılır.
 • Dosya Arşivleri
 • Yedek Parça Depolama
 • Koltuk Ambarları
 • Ağır Ürün Üreten Fabrika Depoları
 • Küçük ve Büyük Tüm Depolar
Yedek Parça Rafları esnek bir yapıya sahiptir. Kolaylık monte demonte yapılabilme özelliği taşır. müşteri gereksinimleri içerisinde sisteme ilave yapılabilme özelliği taşır.
Yedek Parça Raflarımız DKP saçtan yapılmış olup standart olarak renkleri Ral 7046 Gri elektrostatik toz boyadan oluşmaktadır.
Raf Yükseklikleri; 2,00-2,50 ve 3,00 mt.dir. Raf Derinlikleri; 31-43-59-75-93 cm. Genişlikleri; 93-75-59 ve 43 cm’dir.
Yedek Parça Rafları, kendine has içi boş yapısı ile geçmeli ve civatalı çözümler sunabilmektedir.
Taşıma kapasiteleri ayağın kesiti, kalınlığı ve profilleri birbirine bağlayamaya yarayan diyagonellerle doğru orantılıdır.

Çeşitli tip ve kalınlıklardaki profillerden imal edilen traversler konektörler yardımıyla iki başından ayak profiline geçme yada civata somun gibi bağlantı elemanlarıyla monte edilirler.

Tabla cinsleri müşterinin istifleyeceği malzeme cins ve ağırlığına göre değişim göstermektedir.

Nasıl Çelik Raf Siparişi Verebilirsiniz?

Yedek Parça, depoları için ihtiyacınız olan çelik rafları firmamızdan temin edebilirsiniz. İstediğiniz proje için ücretsiz keşif isteyiniz.