Depo Dolapları ve Yardımcı Malzemeler

Depo Dosya dolabı ve yardımcı ekipmanları, ofis ve iş yerlerinde arşiv oluşturmak, dosyaları kolay ulaşılabilir hale getirmek ve belirli bir düzende korumak amacıyla kullanılan ekipmanlardır. İstifleme yapacağınız metaların saklanması korunması için çok yardımcı olacak ürünlerdir. İşyerinizde bir düzene ulaşmak istiyorsanız önerebileceğimiz çok seçenek vardır. Kullanım yerleri ve amaçlarını bizimle paylaşarak öneri ve teklif alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak istediğiniz sorularınız var ise cevaplamaktan memnuniyet duraız. Ataraf, tüm dolap ve yardımcı ekipmanları şirketleriniz için uygun fiyatlar ile sağlamaktadır. Kurumsal firmalara, kurumlara veya şirketlere bu türden isteklerinde geniş ürün yelpazesi ile yardımcı oluyoruz. Kompakt, dosya ve soyunma çeşitlerinin yanı sıra kartoteks, avadanlık yardımcı malzemelerini temin edebilirsiniz.

Dolaplar ve Yardımcı Malzemeler | ATARAF

Dolaplar ve Yardımcı Malzemeler | İşletmelerin depolarında kullanım için ihtiyaç olan, çelik dolaplar ve raflara ek olan yardımcı malzemeler. Dosyalarınız daha hızlı ve rahat bulunmasını önemsiyorsanız, ürünlerimiz bunu sağlamaktadır. Kompakt; tekerlikli ve raylı hareket özelliğiyle arşivleme de çok kullanılmaktadır. Mümkün oldukça çok fazla dosyanın saklanmasını sağlar. Diğer çeşitlerimiz işyerinize düzen katmak için uygulanmaktadır.

DEPODA RAHAT HAREKET EDİN !

EN İYİSİNİ DÜŞÜNÜR, YAPARIZ !

MAKSİMUM FAYDA SAĞLARIZ !

DOLAPLAR VE YARDIMCI MALZEMELER

Dolaplar Yardımcı Malzemeler: Depo ve diğer alanlar için gerekli olan dolaplar ve yardımcı malzemeler. Şirketlere çözüm olarak sunmuş olduğumuz ürünlerimizi sayfalarından inceleyebilirsiniz. Farklı kullanım amaçları için aradığınız depolama ürünleri varsa bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Size yardımcı olabilmek bizi memnun eder.  Soyunma, Dosya, Compact Arşiv Dolapları, Kartoteks ve diğer  ürünlerimizi inceleyin ve bize ulaşın.

Soyunma Dolapları

Fabrika, atölye, yurtlar, askeriye ve spor tesisleri için dolaplar İnceleyin …

Dosya Dolapları

Dosyalarınızın temiz ve güvenli şekilde korunması için İnceleyin …

Kartoteks

Kartoteks, ikili, dörtlü, askılı çelik, çekmeceli çelik dolaplar İnceleyin …

Avadanlık

Raf için Metal veya Plastik Avadanlık, ölçüleri ve adetleri İnceleyin …

Şirket Dolap ve Depolama Malzemeleri

Dolaplar ve Yardımcı Malzemeler | İşletmelerin depolarında kullanım için ihtiyaç olan, çelik dolaplar ve raflara ek olan yardımcı malzemeler. Çelikten üretilen mamüller, şirketleriniz için önemli klasör, evrak benzeri saklanması gereken nesnelerini korur. Kaliteli olan bu ürünlerimiz uygun fiyatlar ile temin edilmektedir. Diğer depolama malzemeleri yanında kurulum için satın alabileceğiniz bu ürünler bir size çok fayda sağlayacaktır. Ofis, arşiv Dosya Dolapları Modellerini, en uygun fiyatları ve kampanyalı avantajlarıyla ATA RAF’dan satın alabilirsiniz.