Hafif Yük Rafları ve Depolama Sistemleri

Hafif ve Orta Yük Raf Sistemleri: Orta ve küçük hacimli ürünlerin depolanmasında kullanılmaya elverişli en uygun sistemleridir. Elle ulaşılabilecek her türlü malın istiflenmesine uygundur. Ürününüze uygun istenilen ölçülerde hazırlanır, kullanım kolaylığı ve düzen sağlar.

Hafif yük rafı, stoklanan ürünlerin yükleme boşaltma operasyonlarının herhangi bir istif aracı olmaksızın manüel olarak yapılmak istendiği durumlarda daha çok tercih edilir. Hafif ve orta yük raf sistemleri, modüler olarak ayaklara kanca ile birleştirilen ana taşıyıcıların(travers) üzerine koyulan tablalardan oluşur. Sistemin geçmeli yapıya sahip olması ve portatif oluşu sebebiyle montaj de-montaj işlemini ilave bir ekipman gerektirmeden kolaylıkla yapılmasına olanak sağlar.

Hafif Yük Depo Raf Sistemleri İşletme İşleyişini Hızlandırır

Hafif ve Orta Yüklerin Raflarının İşleyişi | İşletmelerin, düşük yoğunluklu ürünlerini stoklayabilmeleri için kurmakta olduğumuz sistemlerdir. Bir çok sektöre dahil olan şirketlerin kullanmakta olduğu istifleme ekipmanlarıdır. Hızlı ve etkin bir depo süreci istiyorsanız bu rafları tercih etmelisiniz. Firmamız ile Hafif ve Orta Yük Ürünleri İçin İletişime Geçiniz…

RAHAT HAREKET EDİN !

EN İYİSİNİ DÜŞÜNÜR, YAPARIZ !

MAKSİMUM FAYDA SAĞLARIZ !

HAFİF YÜK RAF SİSTEMLERİ

Hafif Yük Rafları: Depo ve farklı alanlara kurmak istediğiniz hafif yüklere ait sistemlerinizi uygulama alanınızda keşif yaparak, projelendiririz. Güvenli, işleyişi hızlı bir depo kurulumu istiyorsanız tercihiniz biz olalım. Bu sınıftaki ürünlerin stoklanmasında size yardımcı olalaım. En uygun fiyatlı maliyet ile size maksimum fayda sağlarız. Ataraf olarak çözümünü gerçekleştirdiğimiz sistemlere ait; Ekorack, Askı Rafı vs. ürünlerimizi inceleyin ve bize ulaşın.

Ekorack

Doğrudan ulaşmayı istediğiniz ürün depoları için kullanılan raflar. İnceleyin…

Hafif Yük Raflarının Teknik Özellikleri

Hafif ve Orta Tip Sistemler: El ile ulaşılabilecek, her türlü malın istiflenmesi için uygundur. Küçük parçaların ve orta büyüklükteki parçaların istiflenmesinde, özel kayıt işleyişi kurulumu yapılarak aranan malzemenin bulunması kolaylaşır. Ürününüze uygun, istenen ölçülerde hazırlanır, kullanım kolaylığı ve düzen sağlar.

Sistemlerin Teknik Özellikleri: Ayak Kesitleri; HR 2 / 18K (95×2 mm), DELİKLİ HR 2 / 18K (95×2 mm), HR 2,5 / 18K (95×2,5 mm), HR 3 / 18K (95x3mm), HR 3 / 18K (95x3mm), HR 3 / 18K (95x3mm) Travers Boyları, Çesitleri: 40x60x2,5mm, 40x80x2,5mm, 40x100x2,5mm, 40x120x2,5mm, 40x140x2,5mm, CC 50x80x1,5 mm. Ayak Derinlikleri: 400 mm, 500 mm, 600 mm.

Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere, hammaddenin başlangıç noktasından, ürünün tüketildiği son noktaya kadar olan tedarik zinciri içindeki malzemelerin, servis hizmetlerinin ve bilgi akışının etkili ve verimli bir şekilde, her iki yöne doğru hareketinin planlanması, uygulanması ve kontrol edilmesi emin ellerdedir.

Şirketimiz, bu gruba dahil ürünlerinizin istifleneceği alanın keşifinden sonra montajını yapar. Güvenli bir alanın yanı sıra hızlı işleyişini sağlar. Projelerinizin fiyatlandırılmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Gerekli işlemleri hemen yerine getirelim.