Ataraf | Kurumsal

BU İŞİ BİRLİKTE ÇÖZELİM, SIKI ÇALIŞIR, KALİTELİ SİSTEMLER KURARIZ !

Hakkımızda

Projelerinizi değerlendirirken, en uygun fiyat ve kaliteli ürün politikasıyla Raf Sistemleri sektöründe hizmetinizdeyiz. Sektörde geçirdiğimiz yıllar en iyi hizmeti vermek, siz değerli müşterilerimize çözümler sunabilmek ile geçti ve şimdi ATARAF ile yolumuza devam ediyoruz.

Raf Sistemlerini tasarlarken sizin yerinize bir çok konuya dikkat etmekteyiz. Depolayacağınız ürünlerin türleri, özellikleri, ürün giriş çıkış hızı, depo istifleme sevk ve elleçleme kapasitesi gibi birçok değişkene göre sizlere en uygun raf sistemini seçerek başarılı sonuçlar meydana getirmeye çalışırız. Depo raf sistemini belirlerken, operasyona dahil olacak tüm seçenekleri değerlendirip depo işleyişine en uygun sistemi sizlere sunarız.

ATARAF, ağır yük raf sistemleri, depolama sistemleri sektöründe 15 yıldır hizmet vermekte olan Atalay USLUER tarafından kurulup, hizmet vermeye başlamıştır. Siz değerli müşterilerimizin çözüme çabuk ulaşabilmesi için web sitemiz yayına başlamıştır. Web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçerek, isteklerinize, projelerinize çözüm olabilmemize olanak sağlarsınız.

ATARAF NE YAPAR ?

Depolama, arşivleme ihtiyaçlarını olan raf ve depo araç gereçlerini mühendislik zekasıyla kurarak, işinizi daha sistemli, kolay ulaşılır hale getirir. Bu düzenlilik içerisinde üretmiş olduğunuz ürünlerin güven ile saklanmasını sağlar.

Ataraf,  Siz değerli müşterilerimiz için yedek parça rafları, arşiv rafları ve dolapları, depolama ve lojistik sistemlerinde hizmet vererek, ÇÖZÜM olur.

Müşterilerimize, kaliteli ve yaratıcı çözümler sunarız.

Misyonumuz

  • Müşterilerimizin, depolama ihtiyaçlarını yenilikçi yaklaşımımızla, hızlı, güvenli, teknolojik çözümler üreterek kaliteli ürünlerimizi özverili hizmetimizle birleştirmek.
  • Raf sistemleri taleplerinde projelendirme, montaj ve otomasyonu da kapsayan anahtar cözümler sunmaktır.
  • YANİ SİZ SADECE İSTEYİN YETER!

Vizyonumuz

  • Her gün gelişen sektör veya ilgili sistemleri ve teknolojik yöntemleri takip ederek, yenilikçi ve çağdaş fikirlerle sektöre yeni bır bakış açısı kazandırmak.
  • Faaliyet veya hizmet verdiğimiz her noktada sosyal ve ekonomik olarak sürekli iyileştirme sağlamaktır. Sürdürülebilir bir şirket haline gelmek vizyonumuzun temel çatısını oluşturmaktadır.
  • Müşterilerine, kaliteli ve yaratıcı çözümler sunan lider bir şirket olmak.

Müşterilerimizin, depolama ve raf ihtiyaçlarında yenilikçi yaklaşımımızla, hızlı, güvenli, teknolojik çözümler üreterek, ağır veya hafif raf sistemlerine ait kaliteli ürünlerimizi özverili hizmetimizle birleştirerek mümkün olan en uygun fiyatlarla projenizi sonuçlandırırız. Ataraf, depolama ve lojistik depolama sistemlerinde hizmet vererek, ÇÖZÜM olur.

Değerlerimiz | Depo Raf Sistemleri

GÜVEN; ATARAF için öncelikli hedefimiz, projelerimizin güven duygusu içerisinde oluşturarak, sorumluluklarımıza bilgimiz ve tecrübemizi de katarak ilerleriz.

İLKLERİ SUNMAK; Müşterilerimize her zaman yeni fikirler ve yeni çözümler ile gideriz. Yeni gelişmeleri takip eder, çözümler araştırır faydalı olabilecek yenlikleri müşterilerimize sunarız.

PROFESYONEL ÇALIŞMAK; Müşterilerimizi dinler, ne istediğini anlar, taahhüt edilen zamanda en doğru şekilde projeyi teslim ederiz.

BAŞARI; Proje başlangıcında ki güveni, anahtar tesliminde ‘’memnuniyet’’ ve ‘’gülümseme’’ ile taçlandırırız.

EKİP ÇALIŞMASI: ATARAF, depolama ve raf sistemlerinde karşılıklı güven, iyi iletişim, ahlak, özveri, saygı ve güler yüzlü çalışmaya önem vererek ekip ruhuyla en iyi hizmeti sunmaya odaklanır.