Bursa Depo Raf Sistemleri, raf mühendisliği, proje, tasarım, ar-ge, ür-ge statik hesaplama, dinamik, deprem, yapısal hesap ve tasarım ile ileri mühendislik hizmetleri projelendirilmesini yerine getiriyoruz.

Ataraf deponuz için neler yapıyor: Bursa’da kurulacak olan deponuz için yapının standartlara göre analizi, statik hesaplanma, deponun gereksimine göre rafların sisteminin seçimi ve üretimini yapıyor.

Ataraf Firma Olarak Depo Raf Sistemlerinde Nasıl Taleplere Hizmet Veriyor

Bursa raf sistemleri, raf sistemleri fiyatları, depo rafı, depo raf sistemleri, depolama rafları, depolama raf sistemleri aramalarında bulunduğunuz ürünleri bizden talep edebilirsiniz. Çelik raf sistemleri, çelik raf sistemi, ağır yük rafı, arşiv rafları, dosya rafı, askı raf sistemlerini sizin için üretebiliriz.

Bursa Çelik raf sistemleri fiyatları, soyunma dolabı fiyat, arşiv rafı fiyatları, askı rafı, yedek parça rafı, sanayi raf sistemleri, ağır yük rafları, kumaş rafı üreten veya montajını yapan bir firma arıyorsanız bizi arayın.

Bursa’da bulunan deponuz için, çelik dosya dolapları, hafif rack rafı, hafif yük depo raf, mezanin raf sistemi, sırt sırta raf sistemi, sırt sırta raf sistemlerinde arayın. Ağır yük raf sistemleri, ağır yük raf sistemi, hafif yük rafları, hafif yük raf sistemleri, hafif yük raf sistemi ATARAF’tan temin edebilirsiniz.

Dar koridor raf sistemleri, yüksek irtifa raf sistemleri, yüksek irtifalı raf sistemi kurulumlarında tercihinizi bizden yana yapın. Katlı raf sistemleri, içine girilebilir raf sistemleri, drive in raf sistemleri, tekstil rafları, tekstil raf sistemlerini Bursa deponuz için bizimle çözebilirsiniz.

Tablalı raf sistemleri, arşiv raf sistemleri, compact arşiv dolapları, compact arşiv sistemleri, compact arşiv dolabında arayın. Çelik raf fiyatları, çelik raf firmaları, raf sistemleri firmaları aramaları için bizi arayın.

Depolama Rafları Tipleri Nelerdir?

Hafif, orta ve ağır yüklerin yüklenmesi, istiflenmesinde ambar veya depo için kurulmakta olan tipleri kısa kısa açıkladık. Eğer ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız bu raf tiplerinin sayfalarından okuyabilirsiniz. Farklı ve merak ettiğiniz konular varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bursa’da değerli müşterilerimize hizmetimizi en iyi şekilde sunmak isteriz.

Sırt Sırta Raf Sistemi Nedir

Ağır yüklemelerde deponun alanı veya operasyon hızına göre istenilen sistemde rafların Sırt Sırta kurulmasıyla elde edilir. Sırt sırta raf sistemi, farklı koridorlardan yükleme ve boşaltma yapılabilir olmasından çoğu depoda kullanılmaktadır. En bilinen, en kolay, en ekonomik şekilde kullanılan sistemdir. Sırt sırta raf sistemi, ağır yüklemelerde oldukça tercih edilir.

Ayrıntılı İncelemek İçin Tıklayın…

Çeşitlilik, ağırlık, operasyon hızı, palet tipleri ve yüksekliklere göre tercih edilir. Emniyet traversi, ayakların dış etkilerden korunması için ayak koruyucuları gerekli yerlerde sistemin Ataraf ürünleri bulunmaktadır.

Dar Koridor (Yüksek İrtifa) Raf Sistemi

Dar koridor, yüksek irtifa raf sistemi olarak bilenen sistem, koridorların daraltılarak, yüksekliği arttırılarak fazla mal depolanmasına yardımcı olur. Dar koridorlar için gerekli sistemleri inceleyin.

İçine Girilebilir (Drive-in) Raf Sistemi

 

Katlı (Mezanin) Raf Sistemi

 

Çelik Raf Sistemi

Çelik raflar arşivleme ve depolama ihtiyacında en çok tercih edilen ekipmanlardır. Hem kurulumu kolay hem de ölçü alternatifleri taşıdığından tercihte başlarda olmasının nedenleri arasında söylenebilir. Deprem sel gibi doğal afetlerde de korunma sağlanması dayanıklılık ölçütü açısından da uygundur. Çelik raflar elektrostatik toz boya ile boyanarak her türlü paslanmaya karşı korunması da sağlanır. Çelik raf seçimi yaparken ürünün teknik bilgileri gözardı edilmemelidir.