Konya depo rafında iyi sistemleri istiyorsanız bizimle çalışın. Sizin için gerekli çözümleri düşünür ve uygularız. Konya’da iş yapan işletmeler için İstanbul’dan çözüm için biz varız. Sizin için raf sistemlerini biz kurarız.

Ağır yük depo rafı; sırt sırta, drive in, yüksek irtifa-dar koridor ve mezanin çözümleri büyük istifleme alanlarınız için en iyi çözümlerdir. Hafif depo rafında ekorack iyi bir çözümdür. Çelik depo rafları yedek parça ve arşivlemede sizin için vardır.

Konya Lojistik ve Depo İçin Rafların Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Depo rafında merak edilen bir çok konu vardır. Müşterilerimiz ile karşılıklı geçen görüşmelerimizde en çok depo alanının kullanımı konusu üzerinde durulmaktadır. Lojistik merkezi olan tüm alanların nasıl kullanılacağı merak konusudur.

Depo alanının ölçeğine göre raf sistemi seçmek sizin için avantajdır. Bu raf sistemi seçiminde firmanın gelecek senaryosu iyi şekilde göz önüne alınırsa firma işin başında maliyetinden düşüşle kar eder. Bu da işinde bilgili ve tecrübeli bir firma ile çalışmak ile olur. Ata Raf depo raflarında müşterilerinin işin başında maliyetini en minimum, güvenlik ve senelerce dayanıklılığını maksimumda hesaplar.

Raf sistemlerinin seçiminde dikkat edilecek veya belirleyici unsurlar, rafın kurulacağı depo alanı, kullanılacağı sektör etkendir. Depo rafı fiyatında da belirleyiciler alanın ölçüsü, gelecek planı, demir fiyatları, kur artışlarıdır. Ata Raf gerekli çalışmaları sizin için yapacaktır.

Ata Raf Depo Rafı ve Raf Sistemlerinde Konya’ya Nasıl Hizmet Verebilir?

Ata Raf, Konya için İstanbul’da depo rafı ve raf sistemlerinde, proje üretimi, ücretsiz keşif ve sonrasında üretimini yaparak desteğini verebilir. Ekibimiz, montaj, tamir, sökme-takma ve proje kontrolleri denetimi yetkinliğine sahiptir. Konya’nın sanayileşen ilçeleri Selçuklu ve Karatay ilçesine bir çok firma için çalışabiliriz. Organize Sanayi Selçuklu ilçesinde yer alırken Karatay ilçesinde de Büsan, Karatay, Marangozlar gibi sanayi sitelerine çalışabiliriz.

Diğer Konya İlçeleri; Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çeltik, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Yalıhüyük, Yunak gibi bölgelere depo rafı ve raf sistemleri kurabiliriz.