Manisa depo raf sistemleri için siz değerli müşterilerimize üretim ve montaj hizmetlerimizle destek oluyoruz. Ataraf firma olarak projenize en uygun sistemi ve raf fiyatlarını sunuyor. Uzman ve tecrübeli olduğumuz işimizde, şekil, ebat, yüklenecek yükün tipine göre sistemi projelendirir ve size sunarız. Proje geliştirme de işletmenizin deposunu ve geleceğe yönelik tüm olasılıkları hesaplarız.

Depo rafları için bizi aramalısınız… Paletli ve ağır yükleriniz için raf sistemine mi ihtiyacınız var, biz buradayız…

Depo Rafları ve Sistemleri Kaça Ayrılır?

Depolama ihtiyaçlarına bağlı olarak, seçim yapabileceğiniz çok sayıda raf sistemiyle, doğru depo operasyonun sorunsuz çalışması sizin için hayati öneme sahiptir. Ataraf, tasarım aşamasında, işletmeniz için mükemmel bir başlangıç olacak sistemi planlıyor. Daha sonra da projeyi  başarılı şekilde tamamlıyor.

Depo ürün tiplerinizi, mekanik taşıma ekipmanlarınızı ve operasyonel proseslerinizi ve prosedürlerinizi dikkate alıyor ve ardından sizin için doğru raf sistemini üretip, montajlıyoruz.

Çift Derinlikli (Sırt Sırta Raf) Raf Sistemleri Nasıl Çalışır?

Çift derinlikli yani sırt sırta raf sistemleri kelimenin tam anlamıyla iki derinlik vermekten dolayı daha çok palet depolayarak, depolama alanını arttırır. Paletlere bir koridordan erişebilir, böylece gereken koridor sayısının yarısıyla daha fazla yük yüklersiniz.

Arka tarafa bir palet yerleştirmek için çift pantograflı veya depo ekipmanlarıyla kolayca yapılır.

Bu nedenlerle sırt sırta raf sistemi, ürünlerin ve yüksek oranda stokunu, depolanmasını sağlar. Çift derinlikli sistemler oldukça idealdir. Hasar riskini azaltmak için operatörlerin paletleri bulmalarına yardımcı olmak için yüksek depolama seviyelerine kılavuz raylar takılabilir.

Seçicilik azaltılırsa da depolama alanını en üst düzeye çıkarmak için mükemmel bir çözümdür ve nispeten düşük maliyetli bir seçenektir.